Rätsepatööna valmivad tarkvara erilahendused keskenduvad Sinu ettevõtte vajadustele,  aidates lahendada ettevõttes erinevaid kitsaskohti.
Igapäevaste protsesside digitaliseerimine aitab säästa aega ja võimaldab töötajatel keskenduda olulistele tööülesannetele.
SharePoint ja Office 365 ärilahenduste välja töötamine ja tarkvaraarendus  on meie põhitegevus, milles omame enam kui 10 aastat kogemusi.
Meie tugevuseks on ekspertteadmised Microsofti pilvetehnoloogiatest ning lisaks omame laia partnervõrgustikku, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke lahendusi ShareCloud on saavutanud Microsofti hõbepartneri tunnustuse.
tarkvaraarendus_erilahendused_sharepointPöördu julgelt meie poole kui Sa:
Otsid partnerit, kelle abil oma ideed ellu viia

Loome täiesti uusi tarkvaralahendusi ja arendame meelsasti edasi juba olemasolevaid. Oleme Sinu partneriks kogu arendusteekonna vältel esimesest ideest lahenduseni.

Sul on erinevad süsteemid vaja omavahel suhtlema panna või andmeid süsteemide vahel liigutada

Aitame süsteemid omavahel liidestada, et info liiguks ilma et ettevõtte töötajad kulutaks selleks tarbetult aega. Migreerime ja toome teie andmed ning teenused pilvepõhistele platvormidele.

 

Soovid tegevusi või toiminguid automatiseerida või digitaliseerida ja vajad selleks sobivat tarkvara erilahendust?

Meie spetsialistid leiavad Sinuga koos võimalused protsesside automatiseerimiseks ja digitaliseerimiseks, et saaksid efektiivsemalt ja kiiremini saavutada oma ärieesmärgid.

 

Sul on küsimusi või soovid lisainfot?
Võta meiega ühendust, hea meelega räägime lahendustest ja võimalustest Sulle lähemalt!