Siseveeb SharePointis koondab tööks vajaliku info ettevõtte töötajatele mugavalt ja turvaliselt ühte kohta - uudised, töötajate kontaktid, juhendid, avalduste vormid ja palju muud.

 

Funktsionaalne ja kasutajasõbralik siseveebi lahendus

Sharepointi baasil siseveeb sobib nii suur- kui ka väikeettevõtetele. Kiireim võimalus on alustada meie loodud Starter Intra paketiga, mis sisaldab kõiki olulisemaid siseveebi mooduleid. 

Vastavalt sinu ettevõtte vajadustele saame siseveebi luua ka kõige lennukamad ideed. Omame pikaajalist kogemust ja oleme aastate jooksul loonud mitmeid erilahendusi paljudele toredatele ettevõtetele ning meeleldi oleme ka Sulle abiks.

siseveeb-sharepointis-3
Sinu ettevõtte vajadustele vastav siseveeb

Kas Sinu siseveeb on staatiline nö digitaalne teadetetahvel või on see elav ja muutuv keskkond, mis loob Sinu ettevõttele ja töötajatele päriselt väärtust? Siseveeb ja selle uuendamine ei tohiks olla “tüütu kohustus”, vaid suurepärane võimalus tuua töötajad ettevõtte eesmärkidele lähemale, võimaldes kiiret ligipääsu vajalikule informatsioonile ning hoida tiimitunnet. Siseveeb saab olla koht avatud dialoogiks ja tagasiside andmiseks.

 

 

siseveeb-sharepointis-2Siseveeb, mis teeb seda, mida Sul on vaja

Siseveeb saab olla keskne koht uudiste jagamiseks, info hankimiseks, töötajate kontaktide leidmiseks, pildigalerii, puhkuse- ja lähetusavalduste esitamiseks.

Sa ei pea ise kõike välja mõtlema, sest oleme loonud toimivad ja end tõestanud lahendused. 

 

Siseveeb SharePointis -  peamised omadused:

siseveeb-sharepointis-4

Siseveebi avaleht koondab kõik olulise ning sisaldab peamisi mooduleid ja veebiosasid:

  • Uudised
  • Kiirlingid
  • Eelolevad puhkused
  • Sünnipäevad
  • Telefoniraamat
  • Üritused
  • Kontorist väljas
Kuidas kasutada siseveebi SharePointis veel paremini ja efektiivsemalt?

Hea meelega nõustame ja mõtleme kaasa sinu siseveebi vajaduste kaardistamisel. Koolitame Su meeskonda, kuidas võtta siseveebist maksimum, jagame nippe ja trikke ning soovitusi efektiivseks ja tulemuslikuks kasutamiseks. Kõike seda selleks, et siseveeb täidaks oma eesmärke ja oleks digitaalne infokeskus Sinu tiimile.

 

 

Sul on küsimusi või soovid lisainfot?
Võta meiega ühendust, hea meelega räägime lahendustest ja võimalustest Sulle lähemalt!